Aparati i kafes FAEMA dhe mullini

Shitet nga: Ilvi 21 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
aparati eshte me gjendje te rregullt i sapo servisuar, per me shume detaje ju lutem kntaktoni numrin e lene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim