Apart per caffe

Shitet nga: hysni 21 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim aparatin caffe-s eshte ne gjendje te rregull i ardhur nga zvicra per kontakt ne tele 044\924-575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim