FRITEZA 10 LITRA NJESHE INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fritez njeshe nga inox 10 litra 180 euro

Shes fritez njeshe nga inox 5 litra 120 euro

Shes fritez dyshe nga 5 + 5 litra 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim