Fritez

Shitet nga: Artan 12 Maj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fritezen material nga Inoksi e paperdorur

Mund te kontaktoni edhe ne Viber +37744826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim