Furrë Buke

Shitet nga: blerim 19 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   6 000 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furrën per pjekjen e bukëve dhe 3 kulica nga 12 tepsija dhe valakin për punimin e bukëve dhe tavolinen për përpunimin e brumrave.
Ose bëjm ndrime -Me vetura ,sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim