Furre Buke

Shitet nga: Krenar 20 Pri 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra e bukes prodhim i beogradit (zhelkit) kapaciteti 128 buke ne gjendje shum tmir dy kolica plus 1 kilic e kifleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim