HAUBA HALMALI

Shitet nga: Artan Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes hauba me dimenzion 120 x 60cm
Viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim