KARIKA PER RESTAURANT

Shitet nga: zekiri 17 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
KARIKA PER RESTAURANTE
sasia = 60 copa
Kontakti : 045730073

telefonata mund te behen nga ora 10 :00 der ne 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim