LAVAMAN ITALIAN

Shitet nga: Artan Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes lavaman italian i ri, dimenzioni 120 x 70cm , gropa 50 x50 cm
Viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim