LAVAMAN ME NJE GROP

Shitet nga: Artan Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes lavaman me dimenzion 1 meter me 70cm, dimenzioni i gropes eshte 50 x 50cm
Viber +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim