LLUSTERA INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes llustera nga inox per fabrika, garazha, podrume, biznese te ndryshme. Kemi 20 deri 30 copa
Viber & Whatsapp +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim