MAQINA 32'she E RE MATEKA 3.0 KW

Shitet nga: Artan Dje 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes maqin prodhim turk e re prej firmes MATEKA
Motori 3.0 kw
viber+38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim