MAQINA 32'she E RE MATEKA

Shitet nga: Artan Sot 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes maqin prollim turk e re prej firmes MATEKA viber+38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim