MIKSER I RI 50 KG MATEKA

Shitet nga: Artan Sot 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes mikserin e ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim