MIKSER I RI 50 KG

Shitet nga: Artan Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes mikserin e ri 50 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim