Maqina Akulli

Shitet nga: elvis 11 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Maqina akulli te ardhura nga gjermania , njera ka kapacitet 24kg ne 24H , ndersa tjetra 40kg ne 24H,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim