Mikser

Shitet nga: lahi 14 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   650 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mikseri eshte ne gjendje shume te mire eshte 20 litersh.eshte monofaz mikseri eshte shume pak i perdorun.Mund ta perdorni per brumera.per me shune informata na kontaktoni ne numrat e telefonit 044525188^^049402577...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim