PAISJE PROFESJONALE PER KUZHIN

Shitet nga: Artan Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Paisje profesjonal per kuzhin +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim