PAISJET PER KUZHINE INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes paisje te ndryshme per kuzhine te gjitha nga inox me dimenzione te ndryshme
Lloje te ndryshme te tavolinave
Viber +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim