PLIN DYSHE

Shitet nga: Artan Sot 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes plina dyshe te reja
Viber & Whatsapp +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim