PLIN NJESHE

Shitet nga: Artan Sot 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes plina njeshe te reja
Viber & Whatsapp +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim