POSEDOJM TE GJITHA LLOJET E FURRAVE

Shitet nga: Artan Sot 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes te gjitha paisje per kuzhine nga Inox, furra,skara,lavamane, miksera,tavolina te ndryshme etj.
Viber & whatsapp +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim