POSEDOJME TE GJITHA LLOJET E SKARAVE

Shitet nga: Artan Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Posedojm te gjitha lloje te skarave me dimenzione te ndryshme. si dhe pranojme porosi sipas kerkesessuaj.

Viber +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim