POSEDOJME TE GJITHA LLOJET E TAVOLINAVE INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Posedojme te gjitha lloje te tavolinave inox me dimenzione te ndryshme, si dhe pranojme porosi sipas kerkeses suaj.
Viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim