PUNOJM TE GJITHA VITRINA DHE FRIZA ME GARANCION

Shitet nga: Artan Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Bejme punimiin e te gjitha llojeve te vetrinave, frizave, furrave, haubave, tavolinave e shume paisjeve tjera te nevojshme per kuzhine.Me garancion,
Dimenzione sipas kerkeses suaj, Viber +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim