Plina per kuzhine

Shitet nga: Artan 17 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes plinat e paperdorne njeshe 120 euro dhe plin dyshe 175 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim