RAFT MURI PER KUZHINAT

Shitet nga: Artan Dje 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes raftin per melmesa, rafti eshte nga material inox
Dimenzioni 1 meter

Viber +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim