SKARA ME PRUSH INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes skaren profesionale me prush nga Inox,e re e paperdorur.
Dimenzioni 1meter me 70cm,ndersa trashesia 10mm

Viber: +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim