Shitet Inventari per restoran.

Shitet nga: Benjamin Gashi 05 Dhj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari i pershtatshem per restorane familjare.
Rruga: Xhelal Hajda-Toni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim