Skara Inox

Shitet nga: Artan Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   550 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes skaren nga inoxi me dimenzion 85cm me 70cm ndersa trashesia eshte 10 mm ose 1cm eshte e re e paperdorur
Mund te kontaktoni edhe permes Viber +37744826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim