TAVOLIN PER MBETURINA INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes tavolinen per mbeturina nga inox, shume e pershtatshme per pune,e re,e paperdorur
Dimenzionet 1 meter me 70cm
Mund te kontaktoni edhe ne Viber +383 44 825 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim