TAVOLIN PUNE INOX 150×70

Shitet nga: Artan Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes tavoline pune nga inox me dy rafta posht , e re, e pa perdorur
Dimenzioni 150x70cm

VIBER +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim