TAVOLIN PUNE INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes tavoline pune nga inox
Dimenzioni 1m me 70cm

Viber:+38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim