TAVOLINA E HAPUR INOX 150×70

Shitet nga: Artan Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes tavolinen e hapur me dy rafte nga inox
Dimenzioni 150cm me 70cm

Viber+383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim