TAVOLINA INOX

Shitet nga: Artan Sot 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavolina e hapur pa raft,e paperdorur
Dimenzioni 240 x 100cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim