TE GJITHA LLOJET E PLINAVE

Shitet nga: Artan Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes te gjitha llojet plinave: Pline me nje rrigell 80euro
Plin me dy riglla 200 euro, Plin me 3 Riglla 220 euro Plin me 4 riglla 430 euro me 4 Riglla pa kom 230 euro

Viber & Whatsapp +383 44826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim