Fotokopje me ngjyre OKI MC 860

Shitet nga: sokoli 25 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për zyrë
Shes fotokopje me ngjyre A3 dhe A4 OKI MC 860 posaardhur nga Zvicrra, viti i prodhimit gusht 2011. me gjithsej 22.637 kopje prej tyre 16.213 kopje b/z dhe 7.840 me ngjyrna. Aparati eshte ne gjendje superiore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim