Friteze

Shitet nga: Artan 27 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Shitet forteza nga inoksi, forteza eshte re dhe e paperdorur

Mund te na kontaktoni edhe ne Viber +37744826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim