Makine per pula

Shitet nga: Bujar 22 Qer 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
shitet makina per pula ,makina eshte me rryme dhe eshte ne gjendje te rregullt per perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim