tavolina per ahengje familjare

Shitet nga: valdet 10 Nën 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Tavolina per dasma ahengje te ndryshme familjare .dimensione 2.20×80 te ardhura nga zvicrra jan shum profesionale dhe te pershtatshme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim