- NIVELIZIM - [YBERCUK] -

Shitet nga: musli 14 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
Bejm Nivelizimin e shtepive [objekteve] me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim