BEJM RREGULLIM TE OBORREVE ME KUBEZA B..

Shitet nga: SEFA 21 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
REGULLOJM OBORRET ME KOCKA HAPJEN E KANALIZIMEVE ME MINI BAGER REGULLIMIN E SIPERFAQEVE PER GJELBIM TE GJITHA PUNET I KRYEJM ME PERGJEGJ SI TE PLOT.. TEL 044374148 si dhe 044153329,Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim