Nderrmarrja Ndertimore ''METI KOMPANI''

Shitet nga: Meti Kompani 14 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
Bejm ndertimin e shepive dhe objekteve te ndryshme .izolim me styropol , suvatim , knauf fazadim etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim