Ponim streja moderrne me xham te laminuar

Shitet nga: driiton ktasniqi 10 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
Ponimi streja moderrne me xham te laminuar dhe tezalluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim