Ponim tushkabinave me xham

Shitet nga: driiton ktasniqi 10 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
Pinimi tushkabinave me xham. Dhe qdo lloj pirosije me gjitha ngjyrwt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim