Punimi tush kabinat me xham

Shitet nga: driiton ktasniqi 18 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
Ponimi tushkabinat me xham te laminuar dhe me nxher dhe trasparwn. Munsija e vendosjes esh shum llojshme dhe ne te gjitha dimenzjonat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim