Punojme fasada nga xhami dhe alkoband

Shitet nga: feriz 24 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
kryem keto pune
fasade strugturale
gjysem strugtrurale
shpejder fasade
vitrina
alkoban
gilindera.e tjera
dhe tush kabina nga xhami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim