Punojme gjitha llojet nga xhami

Shitet nga: feriz 04 Krr 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
punojme keto pune me xhame dhe alkoband
fasada gjysem strugturale
fasada strugturale
shpejder fasada
alkoband
gilindera
dhe tush kabina me xham banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim