Punojmi xhamat e traktorve

Shitet nga: driiton ktasniqi 30 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
ponimi xhamat e traktorve si pas psorosis me xham te laminuar si dhe terasa dhe tush kabina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim