Qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit ?

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 29 Jan 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
Mir se vini ne faqen tonë , ne punojm keto pun prej guri si ; qeshme prej gurit , funtana te ndryshme , mure te llojllojshem , grilla , dyer te oborrit , kamina per mrena me gur , tovolina sipas madhsis , etj .
per qdo rast kontakto prona , Behar Bytyqi tel ; 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim